LT | EN | RU 

Apie įmonę

Bendrovė savo veiklą pradėjusi 1994 m. yra viena pirmųjų stiklo paketų gamintojų Lietuvoje. 1996 m. sausio 16 d. įmonė pavadinta "MEDALPAS" vardu.

Nuo pat UAB “Medalpas” veiklos pradžios gamybos procese naudojamos moderniausios technologijos ir įrengimai.

Pilnai kompiuterizuota stiklo raižymo įranga leidžia optimizuoti naudojamo stiklo atliekų kiekį. Modernių įrenginių pagalba stiklo lakštus galime supjaustyti ne tik stačiakampio bet ir įvairios formos gabalais.

1994 m. patys pirmieji Lietuvoje įsigijome žinomos Austrijos firmos “Lisec” stiklo paketų surinkimo liniją. Jos dėka jau veiklos pradžioje galėjome gaminti aukštos kokybės net 2500x3500 mm dydžio tiek vienos, tiek dviejų kamerų stiklo paketus, kurių tarpai užpildyti inertinėmis argono dujomis. Tuo metu tai buvo pati pažangiausia technologija ne tik mūsų šalyje, bet ir Europoje.

1999 m. pradėjome gaminti stiklo paketus su selektyviniu žemos emisijos stiklu. Tokių stiklo paketų šilumos perdavimo koeficientas Ug=1,1 W/m²K.

2002 m. perkėlus gamybą į naujas, erdvesnes patalpas iš esmės modernizavome visą gamybos procesą. Investavus daugiau kaip 1 mln. Lt įsigyta “Lisec” stiklo sandėliavimo, raižymo, laužymo, dangos nuėmimo įranga. Tai sudarė sąlygas panaudoti gamybos procese didesnių matmenų – 3210x6000 mm – stiklo lakštus, todėl sumažėjo atliekų ir padidėjo darbo našumas.

2003 m. pradėjome eksploatuoti naują „LISEC“ firmos stiklo paketų gamybos liniją. Jos dėka galime gaminti ir sėkmingai gaminame net 2700x5000 mm dydžio, vienos ar dviejų kamerų iki 52 mm storio stiklo paketus.

2003 m. įsigytos ir aliuminio bei plastiko rėmelių lenkimo staklės. Jų panaudojimas ne tik padidino produkcijos patikimumą ir pagerino kokybę, bet ir pakėlė gamybos proceso darbo našumą.

Kartu su įrengimais įsigyta programinė įranga įgalino efektyviau išnaudoti gamybinius pajėgumus, geriau valdyti gamybinius procesus, pagerino darbo organizaciją.

2003 m. į gamybos proceso modernizavimą investuota daugiau nei 4 mln. Lt. Tai sudaro sąlygas pateikti rinkai pačius aukščiausius kokybės reikalavimus atitinkančius produktus, operatyviai ir profesionaliai aptarnauti užsakovus, tuo pačiu išlaikyti patikimo partnerio reputaciją.